Pardubický projekt e-Svačinky se rozvinul v kompletní poskytování cateringového občerstvení jednotlivcům, firmám, školám a státním institucím. Objednané občerstvení si lze vyzvednout osobně v kavárně Kosatec v centru Pardubic nebo vám ho přivezeme až domů či do firmy. Část výrobků z projektu e-Svačinky prodáváme ve školních bufetech a firemních bistrech, které sami provozujeme.

Snažíme se vyjít vstříc zaneprázdněným rodičům a zaměstnancům, kteří chtějí sobě nebo svým dětem dopřát vyváženou a kvalitní stravu, ale ne vždy mají na její přípravu čas a energii.

Vycházíme vstříc individuálním potřebám a nabízíme také bezlepkové svačinky (zejména ovocné a zeleninové misky) a svačinky, které neobsahují mléko.

Objednáním občerstvení od nás si zajistíte chutné a zdravé stravování během pracovního dne a navíc podpoříte hendikepované lidi, kteří se na projektu aktivně podílejí, ať už ve výrobě, rozvozu či prodeji.

Pardubice a okolí

Momentálně s námi spolupracuje 9 škol z Pardubic a okolí a další stále přibývají. Podívejte se na jejich seznam – a pokud v něm svou školu neobjevíte, navrhněte jí spolupráci s námi nebo nám dejte vědět! Přihlásit se nám mohou také pardubické firmy.

Komu e-Svačinky

Občerstvení z projektu e-Svačinky je určeno jednotlivce, zaměstnance pardubických firem a státních institucí a pro všechny školáky v partnerských pardubických školách. Dopřejte si vyváženou a kvalitní stravu za férovou cenu.